Odstraňování plísní

S plísní si poradí nátěr LSG od firmy Odstraňování plísní Plzeň

Plíseň – vyhrajte v boji s plísníStačí opravdu málo, aby se v obytných prostorách rozrostla plíseň, a to i v případě, že v nich udržujete čistotu. A o faktorech, které ji způsobují, ví překvapivě kupodivu málo lidí. A přitom jako prevence by mělo stačit dodržovat několik základní pravidel. Například snažit se vyhýbat sušení prádla v bytě nebo domě. Pokud můžete, využijte zahradu nebo sušárnu. K dalším typickým zdrojům ve zvyšování relativní vlhkosti vzduchu v domácnosti je například vaření a sprchování.

Jedním z prvních příznaků nežádoucí nadměrné vlhkosti vzduchu je rosení oken. Na signál ve formě tvorby kapiček vody na oknech, kdy se vodní páry na chladném povrchu okna mění v kondenzát, byste pak už neměli na nic čekat. To je již zpravidla již pozdě, protože za těchto podmínek existuje vysoká relativní vlhkost vzduchu a začínají se tvořit plísně, proto je důležité často větrat a snažit se udržovat ve všech místnostech stále podobnou teplotu, neměl by být rozdíl větší jak čtyři stupně celsia.

Samozřejmě…

Zbavení se plísní nebylo nikdy lehčíSamozřejmě že toto jsou základy, jak plísni předcházet, a je dobré je dodržovat, ale bohužel, některé prostory jsou tak náchylné k tvoření plísně, že i tato pravidla jsou marná. Ale i na takové prostory existuje něco, co je před plísní spolehlivě ochrání. A tím je protiplísňový nátěr od úklidové firmy A SERVIS LIPKA, s.r.o. Odstraňování plísní.

My si ho nechali dát do všech prostor na naší chalupě, protože se jednalo o starý dům, kde se vlhkost držela opravdu dobře, což pro plíseň přímo ráj. Ale od té doby, co nám zdi zaměstnanci firmy očistili a dali tento nátěr, máme po problémech. Proto bych chtěl službu odstranění plísně Praha všem moc doporučit.

0 odpovědi

Napiš komentář

Chceš se zapojit do diskuze?
Přidej svůj komentář!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *