Odstranění graffiti

Nesportovci nikdy nebyli dobří lidé, Odstraňování graffiti Plzeň

Před pár měsíci jsem si konečně splnila sen. Již řadu let se věnuji jednomu úžasnému sportu a meditaci v jednom. Totiž józe. Od malička jsem byla zvyklá se hodně hýbat. Nejprve jsem začínala s moderní gymnastikou, jezdila jsem i na soutěže, ovšem občas nás trenérky, nutily nejíst. Hlavně před soutěžemi, abychom byly co nejštíhlejší. Což však samozřejmě nedávalo logiku. Když potřebujete sílu, dělat stojky, tak prostě nejde mít hubené ručičky.

Tedy jde, ale může to mít občas nedozírné následky. Pamatuji si, když nám bylo dvanáct, že jedno z děvčat, jež trénovaly se mnou, spadlo, a zlomilo si ruku. Tohle byl tedy jediný výsledek snažení našich milovaných trenérek. Rodiče si samozřejmě potom stěžovali, a jejich dcera následně s gymnastikou skončila. Já nedlouho poté také. Chvíli jsem zkoušela hip hop. Bavilo mě to dost, jen jsme nejezdily na žádné soutěže, a to mi chybělo.

Jsem…

Jsem od malička zvyklá soutěžit a baví mě to. Člověka to přiměje k tomu, aby na sobě více pracoval. Zkrátka jsem přesvědčená, že bez soutěží bych se nikdy tak daleko ani rychle neposunula. Mé kamarádky z gymnastiky mi dávaly za pravdu. Hip hop mě neustále začínal více a více zevšedňovat. Navíc jsem si všimla, že ostatní jsou jaksi šikovnější. Šlo jim to lépe, byly takové jakési přirozenější. Já do toho asi pletla moc gymnastických prvků. Po pár letech jsem se tedy rozhodla hiphopovou dráhu pověsit na hřebík a že se tedy vrhnu na něco jiného.

Začala jsem chodit do posilovny, a to bylo taky moc fajn. Hodně jsem se osvalila, bylo to neskutečně vyčerpávající a každý trénink byla výzva. Co mě však štvalo, byla zdejší komunita. Pokud se tak dá vůbec nazvat. V podstatě tu nebyla žádná a pokud jste se náhodou s někým začali bavit, koukali na vás divně, jakože co to na ně vůbec mluvíte. Měli zkrátka nosánek nahoru. Někteří taky hrozně hekali u každého sebemenšího zvednutí činky.

Bylo…

Bylo to hrozně nepříjemné, a někdy až přímo otravné. Taky mi všichni přišli tak zkrátka prázdní. Hloupí. Bez cílů, tedy pouze s těmi v posilovně. Jinak jak jsem řekla, bezduší a jednodušší. Tak jsem se nakonec po letech rozhodla, že zkusím jógu. A do té jsem se hned zamilovala na první dotek.

Také zdejší trenérka mi hned padla do oka. Navíc mě hrozně chválila. Prý jde vidět, že jsem něco dělala předtím. Jóga v sobě spojuje více druhů pohybových aktivit a gymnastika i posilování mi v ní rozhodně usnadnily začátky i pomohly později. Tak jsem jógu cvičila dva roky a stala jsem se v ní skutečně dobrá, nabízely mi i zda bych ji nechtěla učit, já měla však lepší nápad. Otevřela jsem si své vlastní jógové studio a teď v něm učím.

Jsem maximálně šťastná. Před pár týdny se mi však stala jedna nepříjemnost někdo mi mé milované studio posprejoval. Naštěstí pan majitel řekl, že náklady na odstranění graffiti mi proplatí, jen ať si službu na to najdu sama. Dala jsem se tedy do hledání na mém počítači, a nakonec jsem našla firmu A SERVIS LIPKA, s.r.o. Odstranění graffiti. A nelitovala jsem, graffiti perfektně odstranila. Tuto firmu mohu jen doporučit!

0 odpovědi

Napiš komentář

Chceš se zapojit do diskuze?
Přidej svůj komentář!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *