Odstranění graffiti

Nový dům vandal posprejoval v patře, poradil si s tím A SERVIS, odstraňování graffiti Plzeň

Na místě polorozpadlé staré budovy, jsme vybudovali nový výškový dům, který nabízí dostupné bydlení. Většina bytů už byla prodaná, stavební úpravy finišovaly a já měl radost, že si konečně budu moci odfrknout. To jsem se ale přepočítal. Protože nějaký vandal měl pro mě jiný plán. Šel jsem do domu s potenciálními majiteli, kteří si chtěli prohlédnout jeden z posledních volných bytů. Ale zastavili jsme se před domem. Při čemž se tento pár otočil na podpatku a řekl, že v takovém bytě bydlet teda rozhodně nebudou. – Odstranění graffiti

Nechápal jsem, co tím myslí. Pak jsem se podíval směrem, kam znechuceně koukali tito klienty. Fasáda domu byla asi ve druhém patře posprejovaná ohavným graffiti. Chtěl jsem je ještě začít přemlouvat, že to napravím, ale než jsem se nadechl vůbec, tak už byli pryč. Byl jsem naštvaný, vyloženě nepříčetný. Protože kolik do toho člověk vložil sil, práce a peněz, aby to pak někdo během chvilky takto zničil. Bylo mi však jasné, že to budu muset co nejdřív řešit. Protože potřebuju ještě pár bytů prodat a nemůžu spoléhat na to, že by další klienti byli vstřícnější.

Myslím…

Myslím, že se vlastně zachovali zcela v pořádku, když si člověk kupuje byt v nově postaveném domě, těžko by chtěl investovat peníze do posprejované čmáranice. Došel jsem domů a hned jsem začal googlit a hledat možnosti. Potřeboval jsem najít společnost, která se zabývá jednak odstraněním graffiti, jednak jsem potřeboval, aby zvládli pracovat ve výškách. Naštěstí jsem takovou kombinaci opravdu našel ve společnosti A SERVIS LIPKA, s.r.o. Odstranění graffiti Ta totiž nabízí pro své zákazníky komplexní služby širokého spektra a to i služby umývání a čištění ve výškách – výškové práce.

A SERVIS totiž nabízí služby čištění fasád u vysokých budov. Volal jsem tedy na jejich číslo a dozvěděl se, že pro lehce přístupná místa používají teleskopické tyče o délce až devět metrů, výškové práce provádí také pomocí žebříků, vysokozdvižných plošin, či horolezecké techniky. Navíc zaručují, že se vždy snaží uskutečnit výškové práce v nejrychlejším a nejekonomičtějším řešením v provedení zakázky. A hlavně používají tým profesionálních pracovníků, kteří jsou pro tuto práci odborně vyškoleni. 

To…

To jsou pro mě podstatné požadavky, nechci za výkon utratit majlant, navíc si přeju kvalitně odvedenou práci, ne žádné amatéry. Co se týče pak samotného odstranění graffiti, tak mi pracovníci vysvětlili, že se v podstatě postupuje tak, že se graffiti zeslabí co nejvíce a přetře danou fasádní barvou. Zamalovat graffiti ihned a neodstraňovat ho, prý totiž nepřináší dobrý výsledek. Graffiti většinou prostupuje a jsou vidět jeho původní kontury. Takže to jsem řekl, že ještě že jsem zavolal tyto odborníky, kteří mě na to upozornili.

Nechal jsem si pak od A SERVISU nanést také antigraffiti ochranný nátěr, který zabrání, aby se případný další zásah sprejera nevsákl až do samé struktury fasády a šel pak nekomplikovaně odstranit. Tato společnost pak v rámci jejího servisu odstraní další graffiti a obnoví ochranný nátěr zdarma. Což jsem si řekl, že je super, já se už bál dále riskovat, takže takhle to budu mít pěkně podchycené a myslím, že už nebude problém s prodáním zbytku bytů.

0 odpovědi

Napiš komentář

Chceš se zapojit do diskuze?
Přidej svůj komentář!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *