Odstranění skvrn z koberce

Pokud hledáte něco účinného na čištění koberců, vyhněte se extrakční metodě čištění, tepování sedaček Plzeň

Hloubkové strojové čištění koberců v A SERVIS LIPKA, s.r.o. Čištění koberců provádíme nejúčinnější metodou, která je v současné době dostupná a ověřená, protože se neustále snažíme jít s dobou a hledat stále účinnější metody čištění, abychom tak při práci mohli dosahovat těch nejlepších výsledků. Koberce čistíme kotoučovým strojem s mechanickým rotačním čištěním kartáčem s kvalitním přítlakem a následným tlakovým sáním koberce.

Je to metoda, která se výrazně liší, od doposud nejpoužívanější extrakční metody čištění, která však nemůže kvůli svému postupu zajistit skutečně hloubkové čištění koberců. Jedná se o pouhé namočení koberce vodou s čistící chemií a následné odsátí. Vše ke všemu probíhá v jedné fázi – z přední části stříkáte z hubice extraktoru roztok a ze zadní části je rovnou vysáváte.

Jde…

Jde tedy o pouze povrchové, který koberec nevyčistí do hloubky a ani jej nijak nedezinfikuje. Další jeho nevýhodou je, že u této metody čištění extraktorem se pravidelně vyskytuje problém, že u více znečištěných koberců po čištění extraktorem a po vyschnutí koberce se objevují mapy a skvrny, který majitel na koberci samozřejmě nechce.

Koberec není jednotný a to není určitě výsledek, jaký si zákazník přál. Bohužel se klienti napoprvé nechají zmást a zlákat levnější cenou, ale potom toho litují. Je logické, že je tato metoda levnější než strojová metoda, protože strojová metoda skutečně funguje, protože je jednak fyzicky náročnější a námi je realizována pomocí nejpokročilejších úklidových technologií, takže tomu odpovídá cena. Žádná jiná metoda nedokáže koberec prakticky zrenovovat.

Pomocí…

Pomocí strojového čištění můžete vyčistit opravdu prakticky cokoli. Minulý měsíc jsme navštívili byt mladé ženy, která měla tmavý koberec zašpiněný od křemeliny. Sami jsme nevěděli, o co se jedná, ale vysvětlila nám, že se jedná o prášek, který se smíchá s vodou a pije se – má to prý řadu blahodárných zdravotních účinků. Prý se to snažila vyčistit sama, ale nešlo jí to. Tak se raději obrátila na nás. My se o to postarali bez větších problémů, vyčistili jsme to hned na první pokus.

Paní byla s naší prací spokojená, z čehož máme samozřejmě radost. Jsme si vědomi toho, že strojová metoda je mnohem dražší, než ta extrakční, ale za to výsledky, které přináší, jsou doslova k nezaplacení. Ta technika sama o sobě není nejlevnější, takže je to uzpůsobeno tomu, aby ta služba byla dostupná. Naše služby nabízíme po celé České republice, ale i na Slovensku, v Německu a v Rakousku, takže jsme dostupní skutečně pro všechny.

 

0 odpovědi

Napiš komentář

Chceš se zapojit do diskuze?
Přidej svůj komentář!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *