Čištění Plzeň koberce

Díky strojové metodě Plzeň je možné vyčistit z tmavého koberce i mléko

Čištění koberců

V naší firmě A SERVIS LIPKA, s.r.o. Čištění Plzeň koberce nabízíme celou řadu úklidových služeb jako je čištění koberců, podlah, mytí oken a výloh a odstraňování plísní a graffiti. A v tomto článku bychom chtěli více rozvést naše čištění koberců. To realizujeme pomocí silného a přitom velmi šetrného strojového vybavení v podobě kotoučového stroje, který pomocí rotačních kartáčů zapracovává aplikovanou značkovou a velmi účinnou kosmetiku do koberce tak dlouho, dokud neodstraní veškeré i mnohaleté úporně do hloubky zašlapané nečistoty. Nejlepší bude ukázat si to na příkladu. Naposledy jsme navštívili domácnost, kde jsme čistili tmavý koberec špinavý od mléka. Pomocí zmíněných postupů jsme bez problému mléko z koberce vyčistili a k tomu jsme vyčistili i ostatní skvrny, které byly sice na první pohled nepatrné, ale tak byly viditelné a bylo potřeba je vyčistit, aby byl koberec zase jako nový.

Tato metoda…

Tato metoda je skutečně účinná, protože se tato kosmetika spolehlivě vkartáčuje až do samé struktury koberce a kromě všech nečistot bezpečně zlikviduje i jakékoliv zdraví škodlivé roztoče, alergeny a bakterie, takže s pomocí jeho čištění tzv. zabijete hned několik much jednou ranou. Kosmetika navíc koberce i krásné provoní. Po tomto důkladném čištění je dostat kosmetiku nyní obsahující špínu z koberce pryč. K tomu slouží  vysokotlaký třímotorový vysavač, který pečlivě a prakticky do sucha odsaje všechny již zmíněné nečistoty. Navíc tímto čištěním docílíte toho, že koberec nabude objemu, protože tento výkonný vysavač jeho celou strukturu neobyčejně provzdušní a příjemně oživí celkový vzhled. Vlasy koberce nadzvedne a nepůsobí zašlapaným dojmem. Touto metodou lze docílit nejen dlouhodobé čistoty vašeho koberce, ale prodlužujete tím i jeho životnost.

O tom se přesvědčila…

O tom se přesvědčila i naše klientka, které si od té doby od nás koberce nechává čistit pravidelně a naše služby ji zaujaly natolik, že se s manželem rozhodli užívat i ostatní naše služby. Naše metoda čištění koberců odráží nejnovější možnosti vědy a výzkumu a patří tak k nejúčinnějším metodám čištěn koberců současnosti. A proto si dokáže poradit s jakýmkoli kobercem. Naše služby realizujeme po celém území České republiky, ale i na Slovensku, v Rakousku a v Německu a nabízíme je samozřejmě nejen domácnostem, ale i firmám a podnikům, tudíž jsou naše služby dostupné opravdu pro každého, kdo je potřebuje.

0 odpovědi

Napiš komentář

Chceš se zapojit do diskuze?
Přidej svůj komentář!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *